CASHOUT – co to?

Opcja Cashout to magiczna sztuczka bukmacherów. W praktyce ma nam pomóc. Istotnie, często pomaga. Jednak bukmacher zarabia na niej naprawdę sporo.
Czym dokładnie jest ta możliwość opiszę na przykładzie: Wyobraźcie sobie, że stawiacie 100zł na wygraną gospodarza po kursie 1.90. Wasz faworyt w 73 minucie strzela bramkę na 1:0. W takim przypadku możemy drżeć do końca o utrzymanie wyniku, bądź zamknąć zakład z wygraną 70 zł zamiast 90.

Czy warto zamykać zakłady z mniejszą wygraną?

Nad sensem korzystania z tej opcji można się rozwodzić naprawdę długo.
Wielokrotnie ta opcja może nam pomóc uniknąć niespodziewanej bramki topiącej nasz zakład pod koniec meczu, wielokrotnie możemy natomiast stracić sporo gotówki niepotrzebnie zamykając wygrany typ
Według mojej opinii nie powinniśmy korzystać z wcześniejszej  możliwości wycofania środków grając zakłady pojedyncze. Jeśli już, to róbmy to bardzo rzadko.
Inaczej sprawa wygląda w przypadku kuponów (akumulatorów). Wtedy zawsze decyzja jest bardzo ciężka i zależy ona głównie od naszej intuicji. Jeśli na kuponie został nam jeden mecz, którego nie “czujemy” w dodatku zbyt mocno ,a kwota zamknięcia nas zadowala to warto zabrać większość wygranej i nawet nie sprawdzać wyniku ostatniego spotkania 😉

Którzy legalni bukmacherzy posiadają opcje Cashout?

gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-40867568-8');