Bukmacher Fortuna

Fortuna to bukmacher znany praktycznie każdemu, kto interesuje się zakładami bukmacherskimi. Obecna na polskim rynku od ponad 20 lat zdążyła wyrobić sobie renomę i zyskać opinię jednego z najlepszych legalnych bukmacherów. Poza Polską Fortuna Entertaiment Group obecna jest między innymi w Czechach, na Słowacji i na Węgrzech.

Fortuna od lat stawia na wsparcie polskiego sportu. Najbardziej znana jest ze sponsoringu stołecznej Legii Warszawa, z którą współpracuje od 2014 roku. Od kilku lat sponsoruje także Pierwszą Ligę, którą obecnie nazywa się Fortuna Pierwsza Liga. Liczba klubów wspieranych przez Fortunę nie jest zbyt duża. Poza Legią zaliczają się do niej Podbeskidzie Bielsko-Biała oraz GKS Katowice. Bukmacher wspiera także mniej popularne rozgrywki piłkarski oraz szkolenie młodzieży.

PRZEJDŹ DO FORTUNY

Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

OFERTA ZAKŁADÓW I OFEROWANE KURSY

Fortuna oddaje do dyspozycji graczy ponad 20 różnych dyscyplin sportowych oraz szereg wydarzeń pozasportowych, takich jak zakłady na zwycięzców wyborów w Polsce i na Świcie oraz zdobywców Oskarów. Jednak numerem jeden i największym konikiem tego bukmachera pozostanie piłka nożna.

Imponująca liczba niemal 90 lig piłkarskich, w połączeniu z meczami reprezentacji, pucharami sprawia, że każdy fan futbolu znajdzie coś dla siebie. Bardzo fajnie prezentuje się także oferta na nasze rodzime ligi piłkarskie. Fortuna wystawia kursy na aż 5 poziomów rozgrywek od Ekstraklasy po IV ligi regionalne.

Fortuna to jeden z liderów polskiego rynku jeśli chodzi o oferowane kursy. Bardzo niskie marże, sięgające miejscami 3% sprawiają, że w dłuższym okresie gra na Fortunie jest dużo bardziej opłacalna niż u konkurencji. Nie oznacza to oczywiście, że bukmacher zawsze będzie miał lepszy kurs niż inni bukmacherzy. Jednak w dłuższym okresie czasu te różnice przełożą się na zupełnie inny stan konta gracza.

PŁATNOŚCI DO BUKMACHERA

Jeśli chodzi o opcje depozytowe, to Fortuna jest raczej branżowym przeciętniakiem. Oferuje oczywiście opcję szybkich płatności z większości polskich banków. Do tego płatności kartami Visa i Mastercard oraz szybkie przelewy Blik. Nie wpłacimy tu niestety środków za pomocą Paysafecard ani Skrilla. Jeśli jednak nie szukasz jakiś specjalnych opcji i chciałbym wpłacać i wypłacać z konta bankowego to znajdziesz tu, czego szukasz.

Wypłaty realizowane są zawsze na konto bankowe gracza, które zostało zarejestrowane dla danego konta. Warto pamiętać, że wszystkie płatności zlecone do godziny 12 są realizowane tego samego dnia. A te zlecone po wybiciu południa już dnia następnego. I tych ustaleń bukmacher trzyma się bardzo sztywno, także nie ma ryzyka, że będziemy czekali na przelew przez wiele dni.

BONUSY I PROMOCJE FORTUNA

Oferta depozytowa Fortuny obejmuje 3 promocje:

  • Bonus 100% do 2 000 zł. Bukmacher podwaja kwotę pierwszej wpłaty. Otrzymane środki należy następnie obrócić kilkukrotnie przez dokonaniem wypłaty.
  • Darmowy zakład do kwoty 210 zł. Pierwszy postawiony po rejestracji zakład jest “ubezpieczony”. W przypadku przegranej środki są zwracane na konto gracza.
  • 20 zł bez depozytu, za weryfikację konta. Po pełnej aktywacji konta gracz otrzymuje punkty FKP, które może wydać na darmowy zakład w kwocie 20 zł.

Oczywiście Fortuna oferuje także szereg innych promocji dla stałych klientów. Podbicia kursów, opcję gry bez podatku czy darmowe zakłady na konkretne mecze. Aktualne promocje warto śledzić w zakładce Promocje na stronie bukmachera.

Warto także wspomnieć o programie lojalnościowych, w którym za aktywną grę otrzymujemy punkty FKP, które możemy potem wymienić na Freebety lub gotówkę.

PRZEJDŹ DO FORTUNY

TRANSMISJE DO ZAKŁADÓW LIVE

Jeśli chodzi o transmisje meczów i wydarzeń sportowych to Fortuna nie pozostaje w tyle za konkurencją. Wśród transmisji znajdziemy takie perełki jak mecze hiszpańskiej La Ligi czy amerykańskiej ligi koszykówki NBA oraz hokeja NHL. Oczywiście nie wszystkie, ale i tak fajni tych sportów mogą bardzo miło spędzić czas przy zakładach na żywo.

Warto wspomnieć, że aby mieć dostęp do transmisji, potrzebne jest posiadanie na koncie gracza przynajmniej 1 grosza.

Bardzo duże meczów, które nie posiadają transmisji, można śledzić w formie trackera, który pokazuje, która z drużyn aktualnie atakuje oraz co się dzieje na boisku. To bardzo przydatne narzędzie, jeśli chcemy się zorientować, kto aktualnie dominuje w meczu i potencjalnie może strzelić kolejną bramkę.

APLIKACJA MOBILNA

Duże brawa za wykonanie i działanie aplikacji bukmacherskiej Fortuna. Dostępna na oba systemy operacyjne – Andoroid i iOS. Działa bardzo szybko i stabilnie. A do tego jest bardzo intuicyjna i prosta. Bez problemu można w niej odnaleźć interesujące nas spotkanie i tworzyć nawet rozbudowane kupony AKO.

Dla pozostałych graczy mobilnych bukmacher przygotował responsywną stronę www, która bardzo dobrze prezentuje się na każdym urządzeniu.

OBSŁUGA KLIENTA

W ciągu dnia, czyli w godzinach od 8 do 23 bukmacher oferuje bardzo sprawną pomoc przy pomocy Live Czatu. Połączeniu z konsultantem następuje zazwyczaj w czasie maksymalnie kilku minut, a bardzo często niemal natychmiast. Konsultanci są dobrze przeszkoleni i sprawie rozwiązują wszelkie problemy i wątpliwości, jakie mogą napotkać gracze.

Inną opcją jest prosty formularz kontaktowy, w którym przedstawione problemy rozwiązywane są mailowo. Co ciekawe z Fortuną można także porozmawiać na czacie na Facebooku, co jest raczej rzadkością wśród polskich bukmacherów.

PRZEJDŹ DO FORTUNY

gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-40867568-8');