Bukmacher Etoto

E-toto nie jest może najpopularniejszych bukmacherem w Polsce, ale posiada wiele zalet, które pozytywnie wyróżniają go, spośród konkurencji. Obecny na polskim rynku od 2011 roku bukmacher bardzo pozytywnie wypada szczególnie w przypadku zakładów live, gdzie oferowane kursy są bardzo korzystne dla graczy. Jego twarzami zostali komentatorzy i dziennikarze sportowi: Mateusz Borek, Roman Kołtoń, Michał Pol oraz były reprezentant Polski w piłce nożnej Tomasz Hajto.

E-toto nie jest obecnie zbyt aktywny w dziedzinie sponsoringu sportowego. Swego czasu był głównym sponsorem Piasta Gliwice i Polonii Warszawa, ale jego miejsce zajęli inni bukmacherzy. W ostatnich latach brak znaczących kontraktów sponsorskich, o jakich moglibyśmy tu napisać.

PRZEJDŹ DO E-TOTO

Etoto zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych grozi konsekwencjami prawnymi. Hazard związany jest z ryzykiem.

OFERTA ZAKŁADÓW I OFEROWANE KURSY

Oferta zakładów w E-toto robi wrażenie. Wyróżnia się szczególnie możliwością obstawiania bardzo niszowych sportów takich jak Netball, Trotting czy Hurling. Również oferta na popularne sporty jest bardzo rozbudowana i obejmuje również bardzo niskie poziomy rozgrywek. Również w esporcie znajdziemy wiele ciekawych wydarzeń do obstawianie.

Podkreślenia wymaga także fakt, że E-toto oferuje nam niestandardowe typy zakładów np. typu HT/FT (połowa/koniec spotkania), gdzie obstawiamy wynik do przerwy i na zakończenie po bardzo zacnych kursach.

Same kursy E-toto prezentują się dosyć nietypowo. Stosuje on dosyć niskie marże, ale kursowo promuje bardziej drużyny niebędące faworytami meczów. Będzie to więc idealny bukmacher dla graczy stawiających na underdogów i szukających zaskoczeń, a nie stawiających po kursach na faworytów.

PŁATNOŚCI DO BUKMACHERA

 

BONUSY I PROMOCJE E-TOTO

 

PRZEJDŹ DO E-TOTO

TRANSMISJE DO ZAKŁADÓW LIVE

 

APLIKACJA MOBILNA

 

OBSŁUGA KLIENTA

 

PRZEJDŹ DO E-TOTO

gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-40867568-8');