Bukmacher Betfan

Betfan to jedna z najmłodszych firm bukmacherskich na polskim rynku. Swój debiut zaliczył dopiero w kwietniu 2019 roku. Od tego czasu nie próżnował. Z pomocą cyklicznych ciekawych promocji oraz atrakcyjnej oferty przekonał do siebie całkiem spore grono graczy. Bardzo pomocny okazał się także Mariusz Pudzianowski. Najsilniejszy człowiek świata, który w ostatnich latach próbuje swoich sił w MMA, został twarzą Betfana. Bukmacher bardzo dobrze wykorzystał marketingową siłę Pudzianowskiego. Swój bonus powitalny nazwał Pakietem Pudziana. A jednoznacznie pozytywne skojarzenia z byłym Strongmanem przylgnęły także do Betfana. Czy faktycznie jest warty uwagi? O tym w dalszej części recenzji.

PRZEJDŹ DO BETFAN

BETFAN Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

OFERTA ZAKŁADÓW I OFEROWANE KURSY

Betfan bardzo skupia swoją uwagę na piłce nożnej. W swojej ofercie ma zakłady z ponad 50 krajów Świata, w tym takie egzotyczne ligi jak Tanzania, Oman czy Rwanda. Bardzo fajnie prezentuje się także oferta na niższe klasy rozgrywek. Przykładowo w Anglii dostępne są zakłady z 5 ligi oraz lig amatorskich. Na naszym podwórku Betfan oferuje zakłady na Ekstraklasę, pierwszą i drugą ligę.

Poza tym w ofercie operatora jest ponad 30 różnych sportów, w tym takie cudeńka jak wyścigi konne czy wyścigi psów (hartów). Na polskim rynku to prawdziwa rzadkość. Bardzo dobrze prezentują się także zakłady na NBA. Fani koszykówki znajdą tu całą masę ciekawych zakładów, w tym dużo linii handicapów i overów oraz duży wybór zakładów specjalnych na zawodników (liczba zbiórek, duble-duble).

Nieco gorzej wygląda sytuacja kursowa. Poziom kursów trochę odbiega od polskiej czołówki. Niestety w jego wypadku szerokość i unikatowość oferty nie idzie w parze z topowymi kursami.

Na szczęście bukmacher oferuje nam wariant gry bez podatku, w przypadku kuponów ako. Brak obcinania stawki o 12% bardzo dobrze równoważy słabsze kursy.

PŁATNOŚCI DO BUKMACHERA

W przypadku płatności Betfan ogranicza się do podstawowych opcji. Do wyboru daje nam Przelewy24 oraz płatności Blik. Zdecydowana większość posiadaczy kont bankowych będzie miało możliwość błyskawicznie zasilić swoje konto, gdyż te metody obejmują praktycznie wszystkie większe banki w Polsce.

Brakuje internetowych portfeli czy chociażby popularnego Paysafecard.

BONUSY I PROMOCJE BETFAN

W skład Pakietu Pudziana, czyli oferty startowej Betfan wchodzi Cashback do 600 zł oraz bonus 100% od drugiego depozytu do 1000 PLN. Promocja Cashback to ubezpieczenie pierwszego zakładu. Jeśli będzie przegrany to cała kwota zakładu, do 600 zł, wraca na konto gracza. I co najważniejsze wystarczy ją potem obrócić 1 raz. I można ją potem wypłacić.

Bonus 100% przysługuje w przypadku złożenia 2 depozytu. Warunki obrotu ma całkiem ciekawe – jedynie 3 razy, ale w formie zakładów AKO z 3 zdarzeniami i po kursie minimum 2.5. Do zrobienia? To dołączajcie i korzystajcie z tych ciekawych ofert:

PRZEJDŹ DO BETFAN

TRANSMISJE DO ZAKŁADÓW LIVE

To chyba największy minus tego bukmachera. Mianowicie nie oferuje on transmisji meczów. Dla wielu graczy to bardzo atrakcyjna forma urozmaicenia gry. Być może w przyszłości się to zmieni. Na pewno będziemy o tym informować!

APLIKACJA MOBILNA

Betfan jako jeden z niewielu stworzył aż 3 wersje swojej aplikacji mobilnej. Obok standardowych wersji Android oraz iOS pojawiła się także wersja w APP GALLERY na telefony Huawei.

Wszystkie apki działają bardzo sprawnie i spełniają oczekiwania graczy. Zapewnia dostęp do wszystkich funkcji, jakie oferuje nam strona www – można wpłacać i wypłacać środki, obstawiać zakłady live, a także korzystać z funkcji Cash out.

OBSŁUGA KLIENTA

Pod względem obsługi klienta Betfan działa bardzo dobrze i sprawnie. Udostępnia nam opcję czatu na żywo z konsultantem, który dostępny jest od 9 rano do 23 wieczorem. Problem mogą mieć jedynie obstawiający NBA i ligi amerykańskie w nocy na żywo. Dla nich na szczęście pozostaje jeszcze opcja kontaktu mailowego.

Z naszych doświadczeń wynika, że support działa bardzo dobrze. Odpowiadają rzeczowo i zawsze rozwiązują wszelkie problemy, jakie mogą pojawić się podczas obstawiania.

PRZEJDŹ DO BETFAN

gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-40867568-8');