Bukmacher Betclic

Betclic to duża europejska marka zakładów bukmacherskich. Obecna na polskim rynku od lat, z krótką przerwą po wprowadzeniu ustawy hazardowej. W lipcu 2019 roku uzyskał polską licencję hazardową i z przytupem wrócił do świadczenia swoich usług w naszym kraju. Czy warto na niego postawić? Na to pytanie postaramy się odpowiedzieć w dalszej części tej recenzji.

Betclic bardzo mocno zaangażował się w sponsoring sportowy w naszym kraju. Na początek stał się sponsorem reprezentacji Polski w siatkówce, zarówno męską jak i żeńską. Postanowił także wesprzeć dwa kluby piłkarskiej Ekstraklasy – Piast Gliwice oraz Lechię Gdańsk. Oczywiście sam sponsoring ma pewien wymiar marketingowy, ale warto go docenić.
PRZEJDŹ DO BETCLIC

EM Operations Limited posiada zezwolenie na urządzanie bukmacherskich zakładów wzajemnych za pośrednictwem sieci Internet wydane przez Ministra Finansów. Hazard związany jest z ryzykiem, a udział w nielegalnych grach hazardowych jest niezgodny z polskim prawem.

OFERTA ZAKŁADÓW I OFEROWANE KURSY

Betclic bardzo pozytywnie wyróżnia się swoją ofertą sportową. Nie ogranicza się tylko do najpopularniejszych sportów, tylko daje nam mozliwość stawiania tych bardziej niszowych. Wśród około 30 oferowanych sportów znajdziemy między innymi darta, unihokej, piłkę wodną, siatkówkę plażową czy mało znane w Polsce pesapallo. Jednak absolutnym numerem jeden w jego ofercie jest piłka nożna. Do obstawienia mamy aż 50 piłkarskich lig z Europy i Świata. Nie pominięte zostały także dużo niższe ligi, między innymi polskie ligi regionalne takie jak 4 Liga Pomorska.

Na wszystkie ważniejsze mecze z wyższych lig czy występy reprezentacyjne mamy do wyboru nawet 230 możliwych zakładów. Możemy stawiać na strzelców bramek, handicapy europejskie, gole w przedziałach czasowych, liczbę celnych strzałów czy przewinień. Najbardziej brakuje popularnych handicapów azjatyckich.

Oferta kursowa to również ścisła czołówka wśród legalnych bukmacherów. Na najpopularniejsze wydarzenia ich kursy plasują się niemal zawsze czołowej trójce najlepszych razem z Fortuną i Forbetem. I to zarówno w przypadku dopieszczanej przez niego piłki nożnej jak i innych sportów np. sportów walki czy tenisa.

Z ciekawostek kursowych warto nadmienić, że Betclic dużo częściej oferuje wyższe kursy na drużyny niebędące faworytami w danym meczu. Jeśli w swoich typach lubicie szukać zaskoczeń to Betclic będzie to tego idealnym miejscem.

Warto na koniec dodać, że bukmacher oferuje także możliwość stawiania zakładów systemowych. Opcja ciekawa, zwłaszcza dla osób, którym zawsze brakuje tego 1 plusika na kuponie.

PŁATNOŚCI DO BUKMACHERA

Również w dziedzinie płatności Betclic raczej przystaje do standardów przyjętych w branży legalnych firm. Podstawą są oczywiście błyskawicznie realizowane płatności za pomocą takich metod jak Przelewy24 oraz BLIK. Obsługuje również karty płatnicze VISA oraz MASTERCARD.

Szybkość wypłat robi duże wrażenie. Już po weryfikacji konta mamy możliwość wypłacania w ciągu zaledwie kilku minut. To jeden z jego większych atutów. Okresowo jednak pojawiają się nieduże opóźnienia, o jakich bukmacher informuje z wyprzedzeniem.

BONUSY I PROMOCJE BETCLIC

W ofercie startowej Betclic oferuje cashback, czyli zwrot pierwszego zakładu, jeśli okaże się on przegrany, aż do kwoty 550 zł. Aby skorzystać z niego w sposób maksymalny, wystarczy obstawić jakieś wydarzenie za dokładnie 625 zł. W przypadku wygranej – po prostu cieszymy się z wygranej. Jeśli nie trafimy, to otrzymamy zwrot stawki, pomniejszonej o podatek od wygranych, czyli 550 zł.

Oczywiście po skorzystaniu z tej oferty Betclic nie pozostawia nas na lodzie. Regularnie zasypuje nas nowymi promocjami – zwrotami stawek, podbiciami kursów czy opcją “gry bez podatku”. Gdy już do niego dołączymy, warto zaznaczyć opcję akceptacji ofert promocyjnych, które będziemy otrzymywać mailowo lub SMSowo.

PRZEJDŹ DO BETCLIC

TRANSMISJE DO ZAKŁADÓW LIVE

Usługa BetclicTV dostępna jest dla każdego posiadacza środków pieniężnych na koncie Betclic (lub obstawiającego jakiś kupon w ciągu 24 godzin). Obejmuje ona setki transmisji dziennie z większości oferowanych przez niego sportów. Mecze i wydarzenia oglądać można zarówno w serwie www jak i jego aplikacji mobilnej. Dla fanów zakładów live będzie to nie lada gratka.

APLIKACJA MOBILNA

Tu również Betclic ma się czym pochwalić. Dwie wersji aplikacji, zarówno na systemy Android jak i iOS. Świetnie sprawdza się w działaniu, dzięki przejrzystemu layoutowi i ogólnej intuicyjności. Pozwala na wszystko, co możemy zrobić za pomocą ich serwisu www. Mamy dostęp do transmisji, przeglądania statystyk oraz błyskawicznego obstawiania zakładów. W samej aplikacji możemy także dokonać rejestracji, wpłacić depozyt oraz zlecić wypłatę środków.

OBSŁUGA KLIENTA

Do dyspozycji swoich klientów firma oddaje czat na stronie, gdzie możemy na żywo porozmawiać z konsultantem i wyjaśnić wszelkie trapiące nas kwestie. Dostępny jest on dla wszystkich zalogowanych użytkowników. Drugą opcją jest wysyłka maila na adres: [email protected]

Część problemów Betclic rozwiązuje także w sekcji FAQ na swojej stronie. Warto zajrzeć tam, zanim zdecydujemy się na kontakt z nimi.

PRZEJDŹ DO BETCLIC

 

gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-40867568-8');